Bicikleta TREK

Shitet nga: xhiti 14 Pri 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
bicikleta te ardhuna nga zvicra me disqe dhe vaj qmimi eshte sipas marrveshjes ne qofse merni 3 e me shum qmimi volitshem kontaktoni edhe ne viber. kontaktoni ne viber jau qoj fotot e gjithave flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim