Blakberry Porsche Desing P9981

Shitet nga: Cani 05 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Blakcberry Porsche Desing P 9981 full unlock ne gjendje te mir tekenike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim