Celular the tablet

Shitet nga: Lavdi 28 Mar 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Tableti Mpman osht ne gjendje te rregullt, 30€ | Tableti ST osht ne gjendje te rregullt pothuajse i ri, ka quad core dhe android 4.4, 45€| Samsung osht ne gjendje te rregullt, 20€ | Sony ericsson me defekt nuk i bon vendi per me mush batarin, 15 €| Nokia expressmusic batarin e ka te prishur, 15€|

mundeni me shkru edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim