Dy iphone njeri 4 s dhe nje 4

Shitet nga: muhamed 16 Shk 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes dy iphone 4 s dhe nje 4 16 gb full unloc
iphone 4 s 170 e dhe iphone 4 130 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim