HTC

Shitet nga: HTC 25 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Shes htc one x osht i ri ska gritha por e ka xhamin e thym xhami bohet 85 euro i perdorur osht vetem 6 muj kshtu osht i ri boj ndrrim me iphone dhe telefona tjera ... kontaktoni ne viber +37744891360

Dhe samsungin e zi e shes 15 euro osht i ri pak o i gritht sosht shum i perdort osht i prisht 20 euro bohet me ndreq ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim