Htc Sensation

Shitet nga: Htc 02 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: HTC
Modeli: Sensation
Shes ose ndrroj Htc Sensation , krejt ne gjendje te rregullt dhe shume i rujtun .
Mund te kontaktoni edhe ne viber : +37745347184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim