Htc one m7

Shitet nga: sada 04 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
Përshkrim i sendit
Shes Htc One m7 ngjyre silver dhe mbrapa te zeze
Eshte 32 giga ne gjendje te mire nuk esht i grithur eshte i ruajtur mire, me tel vjen dhe adapteri !
Tel nuk e ka butonin e Volumit siq shihet ne foto po ajo rregullohet me 10 euro !
Bejm edhe Ndrrim me iPhone 5 dhe shtoj pare !
Mundeni me kontaktu edhe ne Viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim