Huawei y625 dhe ajfon 4 16giga

Shitet nga: imrani 21 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Huawei
Modeli: Y625
shiten telan kush eshte interesum mundeni te kontaktoni ne viber apo ne tel te dyt jan prej ch ardhur huawei i ri eshte a ajfoni eshte i perdorur qmimi ajfonit 130 euro i huaweit 8mp kameren120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim