shitet huawei y625

Shitet nga: imrani 14 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Huawei
Modeli: Y625
Shitet teli me i riu qe ka dal 2015 -2016 eshte i ri veq sa ka ardh shihet dhe ne foto 8mp kameren e ka teli qe nlehet nik kthehet se eshte i ri ala kodin e ka ka garancion dy vjet si eshte si ti heket kodi i bjen garancioni mubdeni dhe ne viber me fol per ma shum esm mos dergoni nuk i kthej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim