I PHONE 4S 16GB !

Shitet nga: Flakron 14 Krr 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Telefoni eshte i phone 4s i ka 16 gb asni grrith nuk e ka shum i rujshum eshte full i zhbllokum vjen me Viber,Whats App,Facebook,Instagram, dhe shum lojra I vetmi problem osht te Wi-Fi-ja nuk muj me ndez wi fi per ma shum kontakto ne numrin ma posht !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim