IPHONE 4S 16GIGA FULL UNLOCK

Shitet nga: asllan 10 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
SHES IPHONE 4S 16GIGA
FULLUNLCOK
NE GJENDJE TE MIR DHE I RUJSHEM
MUND TA SHIHNI NE CDO KOH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim