IPHONE 4S

Shitet nga: Fatos Qerimi 06 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Iphone eshte ne gjendje te rregull, shitja behet per arsyje se kam marr iphone 5 dhe nuk me nevojitet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim