IPHONE 5 i bardh

Shitet nga: Iphone 29 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes iphone 5 i bardh 16gb ne gjendje te mir fizike dhe teknike i ardhu nga Zvicra
Mund te kontaktoni ne viber : +37744720327
049649639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim