IPHONE 5

Shitet nga: Iphone 24 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes telefonin iphone 5 ne gjendje te mir fizike dhe teknike , i ardhur nga Zvicra
Mund te kontaktoni ne viber: +37744720327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim