Ipad 3 64gb

Shitet nga: Arbresh 11 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Ipad 64gb shum i ruajtur dhe shum pak i perdorur ndrrim i mundshem per me shum kontaktoni ne nr 044-817-816
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim