Ipad 4 per pjese

Shitet nga: Ipad 18 Gsh 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Ipad 4Th generation me 3G(SIM Card) per pjese, ka defekt pllaken si dhe gjamin e thyer shkaku qe eshte qelur per tu kontrolluar defekti. Te gjitha pjest tjera jan sikur te reja shum pak i perdorur. vjen sikur qe eshte ne foto me te gjitha origjinale ne paket te veten. Jom i interesum edhe me ble qe ka dikush naj njo me defekt veq pllaken qe e ka ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim