Iphon 4S si dhe Samsung S4

Shitet nga: sagvan 26 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
iphon eshte ne gjendje te regullt
samsungi ka problem me ekran

Te dyte shiten vetem 270€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim