Iphon 5 shum pak i perdorur

Shitet nga: iphone 28 Qer 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

265 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Iphoni 5 16gb full unlocki i rujten teper shum ndrrim nuk bej


Pres oferta serioze per informata me shum -

dhe viber +37744710745

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim