Iphon5c Swissmade unlock

Shitet nga: fadil 11 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

259 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Iphonin 5c te cilin ma kan sjell para mje jave,
eshte i zhbllokuar dhe ne gjendje shumme te mire me pune, plus baterija i ka qillue shume e qendrueshme,
ju pershendes dhe ju mire pres,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim