Iphone 4

Shitet nga: Dardan 12 Shk 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Iphone 4 n gjendje shum te mir dy kamerat i bajn zerimi wifi dhe baterin e man 2 dit duke e perdorur mesatarisht gjilan qmimi i arsyeshem ka foli perpara edhe mbrapa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim