Iphone 4 16 giga full unlock

Shitet nga: xhiti 25 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
iphon 4 16 giga full unlock wifi her I bon her si bon shitet qeshtu qysh eshte 65 euro qmimi fiks telefonin mundeni me perdor me 3G per momentin dhe punon perfekt perpos qeti problemi garantojm per telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim