Iphone 4 dhe Ipod 16gB

Shitet nga: mladen 16 Mar 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Shitje iphone 4, punon vetëm si një iPod, nuk ka rrjet. Çmimi është i fundit. kabëll usb

for sale iphone 4, works just like an iPod, there's no network. Price is the last. usb cable.

Contakt messages on Viber. Whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim