Iphone 4

Shitet nga: Egzon 05 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Iphone 4 ne gjendje te rregullt
Qmimi 140 €
Iphone 4 ka 16GB dhe eshte i bardh ✔️
Full Unlock ✅
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim