Iphone 4s i bardhe 16Gb

Shitet nga: Endrit 14 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Iphone 4s . 16Gb 8.0.2 iOs
I ardhur nga ch eshte i ruajtur dhe nuk gritha , ka gjamin mbrojtes shtes (si foli) por eshte i gritht xhami mbrojtes ndersa ekrani kshtu nuk ka gritha dhe punon shum mir . Vetem bleres serioz dhe nuk e zbres qmimin mos thirni hiq se nuk e zbres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim