Iphone 5 16g.32g.64g

Shitet nga: nijazi 01 Mar 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   280 EUR

Komuna: Gjilan
shes
iphone 5
te zi dhe te bardh full
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim