Iphone 5 16 Gb

Shitet nga: Irfan Jashari 20 Mar 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Iphonin 5 16gb full unlock(punon me te gjitha kartelat),telefoni eshte krejt ne rregull,i ruajtun shume mire sheja te vogla te pordorimit,ka folit mbrojtse si perpara ashtu edhe mbrapa,per me teper shikoni fotot.Telefoni eshte i importuar nga Zvicrra per me teper munde te kontaktoni ne tel,si dhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim