Iphone 5 16GB

Shitet nga: Iphone 12 Pri 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Iphone 5 fullunlock 16 GB i sapoardhur nga zvicrra
ne gjendje perfekte dhe pa asnjë gervishje(pa perdorur)
Per me shum kontakt 044 291 091 ose 049 303 300.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim