Iphone 5

Shitet nga: Besimi 09 Shk 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Iphone 5 ne gjendje te shkelqyeshme full unlock i ardhur prej zvicre dhe i ruajtur punon perfekt. Ndrrim i mundshem me iphone 5 apo 5s me ngjyre te BARDHË dhe me qen i ruajtur (shtoj edhe pare)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim