Iphone 5

Shitet nga: Dritoon 16 Maj 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Iphone 5 Full Unlock , 16GB
Versioni 7.1.2 Ngjyra e Kalter
Iphone Osht shum i ruajtur , nuk ka gritha ka Foli para dhe mbrapa

ka folia fotrollen adapterin , Ndegjueset °

Contact : 045 451 744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim