Iphone 5s black

Shitet nga: armand 15 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet iphone 5s ne gjendje te mir teknike dhe fizike , telefoni ka ardh nga Zvicrra qe 1 jave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim