Iphone 5s

Shitet nga: bashkim 17 Pri 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Gjilan
Shes iphone 5s 32gb krejtsisht ne gjendje te rregullt urgjent full unlock sapo ardhur nga jasht qmimi i padiskutushem dhe vlen vetem sonte URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim