LG G3

Shitet nga: Halim 18 Pri 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
LG G3 ngjyr te zezë 16 gb . Punon me gjithë operatoret eshte I ri vetëm 1 jav I perdorur I posa ardhur nga anglia . Vjen me gjithçka qe eshte ne foto . Android dhe eshte shume me I mire se Samsung s5 . Nuk bej ndrrim . Pres bleres serioz . Flm per mirekuptum . 044 609 645 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim