LG - G2

Shitet nga: LG 12 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
Shes ose ndrroj LG G2 I cili ka problem me touchscreen(ndonjeher punon mire) dhe I mungon kamera e perparme.

5.2 inches Ekrani - 1080 x 1920 pixels
Quad-Core 2.3Ghz
2GB Ram
13 MP Kamer
Android v5.0.2 (Lollipop)
3000 mAh battery

Cmimi me marreveshje. Boj edhe ndrrime.

Mund te shkruani edhe ne viber : +37745347184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim