Monitor Samsung 27 inch,24 inch dhe 22 inch

Shitet nga: Beqa 04 Pri 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Monitor Samsung 27 inch,Samsung 24 dhe 22 inch,si dhe Hp 22 inch.
Te ardhur dje prej Ch.
Info +377 44 992 331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim