Motorola razer i 8 mgpixel

Shitet nga: blerim 09 Mar 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Motorola eshte ngjyr e zez e ka vendin per qip bon me te gjitha kartat 1 GB RAM 2.00 GHz Kamera para dhe mbrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim