Nokia Asha 309

Shitet nga: fatbardh 07 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Nokia Asha 309 Eshte sapo i Ardhur nga Zvrricra.
Nuk Qbllokoher deri ne 3 Vjet me se paku.
Camera 2MP, Bluetooth 3.0 dhe ka 1 MicroSD Card 2 GB
Eshte Ne Gjendje te rregullt, Nuk eshte android, Ka wifi.
Ngjyra E zez, Ka udhezimet Ne Anglisht dhe disa gjuh te tjera.
Gjithashtu mundesh me i vendos MicroSD 32 GB

Nese jeni te interesuar me bler Telefononi ne numrin 049574866
ose ne emailin fatbardhzeqiri@hotmail.com ose fatbardhzeqiri@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim