Nokia Lumia 625

Shitet nga: nokia 05 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Gjilan
Telefoni o ne gjendje shum te mir po thuajse i i pa perdorur arsy e shitjes spo di me perdor dhe me punu me to

Ndrim mundshem me iphone ose me samsung tel 044710745 ose

Viber +37744710745 Shtoj edhe pare mvarsisht me per qfar telefoni o fjala
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim