nokia c5

Shitet nga: bekim 26 Dhj 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 100
Shes apo ndrroj nokia c5 ne gjendje te rregullt dhe shum e rujtne pa asnje grrith viber +37744667086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim