OKAZION!!! Iphone 4S 16gb full unlocked

Shitet nga: Qemajl 10 Pri 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet iphone 4S ne gjendje perfekte pune dhe vizuale. Eshte full unlocked dhe punon me cdo lloj karte. Sapo ka ardh nga Amerika dhe eshte 100% origjinal. Ska asnje problem, i punojne te gjitha. Ky okazion eshte i vlefshem deri me date 18.04.2015.

V.O. Kam dhe iphona tjere per shitje te ardhur nga Amerika, ju lutem shikoni shpalljet e tjera te mijat.
Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim