OKAZION!!! Vetem edhe sot 6 copa Iphone 4s 16gb..

Shitet nga: Qemajl 18 Pri 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Kam disa iphona per shitje ne gjendje perfekte pune dhe vizuale. Jane te zhbllokuar fabrikisht ( factory unlocked ) dhe punojne me cdo lloj karte. Sapo me kane ardhur nga Amerika dhe jane 100% origjinal. Iphonat jane si te rinj, pa gervishtje, sic shihen dhe ne foto.

1. Iphone 4S me 16gb memorie gjithsej 5 cope ( 4 cope te bardhe dhe 1 cope i zi ) me cmim 150 euro copa.
2. Iphone 4S me 8gb memorie gjithsej 1 cope ( me ngjyre i zi ) me cmim 140 euro.
3. Iphone 4 me 16gb memorie gjithsej 1 cope ( me ngjyre i zi ) me cmim 120 euro.


KY OKAZION VLEN DERI ME DATE 18.04.2015
Pas kesaj date keto telefona nuk jane me per shitje. Ju faleminderit per mirkuptimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim