Pc Acer 8 GB,dhe Monitor Samsung Led 27"

Shitet nga: Beqir Beqiri 08 Pri 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Shtepizė Acer monitor Samsung led 27" ,zvoshnikė tastier maus dhe tavolinė.
Cmimi 600 € Fixx.
Info +377 44 992 331
Nė emai dhe sms nuk kthej pergjegjje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim