Rent a car "ALD"

Shitet nga: Rent a car "ALD" 21 Maj 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Rent a car "ALD"

Ofrojme vetura me qera prej 15 € per 24 or e me shum,

Qmimet ndryshojne varesisht prej tipit te vetures dhe kohezgjatjes per sa dit mirret vetura,

Kemi automjete manuel dhe automatik.


Rent a car "ALD" 044 999 882, 049 222 350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim