SAMSUNG S3

Shitet nga: Leorat Fazliu 27 Shk 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
SHES SAMSUNG S3 SHUM I RUAJTUR . VERSIONIN KIT KAT 4.4.4 MODELI MA I RI . I PUNOJN TE GJITHE OPSIONET
VREJTJE : VETEM GJAMIN E KA PAK TE KRISUR , DHE TOUCH SCREEN NUK I PUNON .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim