SAMSUNG WIRELESS CHARGER - ORIGJINAL NGA ZVICRA

Shitet nga: Armendi 15 Maj 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   448 EUR

Komuna: GjilanShes Samsung Wi - Fi Charger per Samsung Galaxy s6 dhe s6 edge, pasija eshte e re , eshte nga zvicra me garancion 2 vjet . Ndrrime nuk Bej , Sms nuk i kthej.


Te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit : 045240819 . Flm per Mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim