SD-Micro- USB Card 64GB

Shitet nga: SD,USB,Micro - Card 64 GB 27 Mar 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Shes qipin me 64 GB eshte micro qe mund te perdoret per telefone, SD qe mund te perdoret per aparat ose kamer, dhe USB per Pc siq duken edhe ne foto.
Qipi eshte shum i mir esht i pa perdorur te interesuarit i mire pres.
GJITHA TE MIRAT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim