SHtc dhe samsung mini

Shitet nga: HTC 23 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
HTC eshte i tipit te ri e ka xhamin e thym xhami kushton 85 euro per samsungin 20 euro bohet me ndreq htc nuk ka asni grith kerkun nuk eshte shum i perdorur vetem 7 muj u perdor samsungi e kom qe 2 vjet te 2 se bashku i shes 170

044891360
+37744891360 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim