Samsun Galaxy S3 mini

Shitet nga: Samsung 19 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Shes samsun ne qendje perfekte 24 gb punon mir dhe boj ndrrim me iPhone 4s dhe shtoj pare dhe për më shumë informata mund te na konaktoni dhe ne viber ne +37744663986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim