Samsun Gs S3 mini

Shitet nga: Samsung 05 Pri 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Shes samaun gs s3 mini ne gjendje perfekte punon shumë mir dhe I punojn te gjithat programt dhe mund te na kontaktoni dhe ne viber +37744663986.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim