Samsun galaksi S3 mini

Shitet nga: Gentian 12 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Shes samsung galaksi s3 ne
gjendje te rregullt punon shumë
mir dhe e ndrroj me iphon 4s
dhe jap para per ndrrim mund
te kontakoni ne numrin:044663986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim