Samsung

Shitet nga: Florim 13 Pri 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet telefoni Samsung.,esht ne gjendje te mire dhe esht me gjitha pajisjet adapter kabell per pc..
te interesuarit te lajmrohen ne +37744550917 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim